Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
Achiziția a trei autovehicule noi
- Număr anunț
- SCN1078832
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245.378 RON
- Valoare atribuită
- 233.998,97 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 16.11.2020 16:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1047617
- Termen limită
- 27.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100473
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 245.378 RON Adjudecat: 233.998,97 RON
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SRL CUI RO 6682144
Valoare atribuită
233.998,97 RON
din 245.378 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 11.379,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.