Atribuită Anunț de participare

GENERATOR DE TRAFIC 40G

Număr anunț
SCN1078779
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
Furnizor / câștigător
TELEDATANET SRL (CUI 12359564)
Cod CPV
48311000-1 · Pachete software pentru gestionarea documentelor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
322.327,73 RON
Valoare atribuită
322.300 RON
Data publicării
16.11.2020 07:30
Anunț de atribuire
SCNA1048301
Termen limită
26.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1100250

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TELEDATANET SRL CUI RO12359564

Valoare atribuită

322.300 RON

din 322.327,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.