Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Achiziția unor sisteme și echipamente pentru iluminat arhitectural și management al sălilor de conferință și informare publică în cadrul Palatului Victoria
- Număr anunț
- CN1026186
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- FUTURE ENGINEERING SRL (CUI 26855690)
- Cod CPV
- 48151000-1 · Sisteme de control informatic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 797.230,54 RON
- Valoare atribuită
- 789.188,73 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.11.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1048135
- Termen limită
- 11.12.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 224-549944
- Documentație de atribuire
- DF1100105
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FUTURE ENGINEERING SRL CUI 26855690
Subcontractanți 1
BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L. CUI RO 15972430
Valoare atribuită
789.188,73 RON
din 797.230,54 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 8.041,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.