Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru pentru servicii de monitorizare si localizare a autovehiculelor – DRDP Brasov
- Număr anunț
- SCN1078891
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- ISYS PROFESSIONAL SRL (CUI 23081500)
- Cod CPV
- 79714100-3 · Servicii de localizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245.872,16 RON
- Valoare atribuită
- 304.229,28 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 12:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1050305
- Termen limită
- 25.01.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100398
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Decizia_687.pdf.p7s
- FisaDate_DF1100398.pdf
- Formulare.rar.p7s
- Model AC.pdf.p7s
- Model CS.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ISYS PROFESSIONAL SRL CUI RO 23081500
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INFO DATA SRL CUI RO16189357
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SECTRON GUARD SRL CUI 36195078
Valoare atribuită
304.229,28 RON
din 245.872,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro