Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 78,5% sub estimat
Solutie dezinfectanta pentru maini
- Număr anunț
- SCN1078866
- Autoritate contractantă
- Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175.000 RON
- Valoare atribuită
- 37.600 RON 78,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.11.2020 09:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1048108
- Termen limită
- 02.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100270
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEC SA CUI RO 199150
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SIDE GRUP SRL CUI RO 15216895
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PROFESIONAL SP SRL CUI RO 23865605
Valoare atribuită
37.600 RON
din 175.000 RON estimat
78,5%
Adjudecat la 21,5% din estimat · economie 137.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.