Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Teste de glicemie (bandelete) compatibile cu glucometru Gmate

Număr anunț
CN1030091
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320.760 RON
Valoare atribuită
320.264,98 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
09.04.2021 07:55
Anunț de atribuire
CAN1056408
Termen limită
10.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1110282

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MEDITECH CMA SRL CUI RO 14238283

Valoare atribuită

320.264,98 RON

din 320.760 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 495,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.