Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat

Presa hidraulica de 250 tone forta

Număr anunț
SCN1078963
Autoritate contractantă
S UZINA MECANICA PLOPENI SA (CUI RO13741804)
Furnizor / câștigător
SMARTECH Fertigung GmbH (CUI 815799114)
Cod CPV
42636100-4 · Prese hidraulice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480.000 RON
Valoare atribuită
469.900 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
18.11.2020 14:30
Anunț de atribuire
SCNA1048032
Termen limită
02.12.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1100438

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PROMA MACHINERY SRL CUI RO 19062560

Valoare atribuită

469.900 RON

din 480.000 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 10.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.