Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,2% sub estimat
Servicii de asigurări
- Număr anunț
- SCN1078933
- Autoritate contractantă
- TRANSURBIS (CUI 10683385)
- Furnizor / câștigător
- INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172.061 RON
- Valoare atribuită
- 140.690 RON 18,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.11.2020 08:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1047161
- Termen limită
- 26.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100499
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL CUI 28647300
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Valoare atribuită
140.690 RON
din 172.061 RON estimat
18,2%
Adjudecat la 81,8% din estimat · economie 31.371 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.