Atribuită
Anunț de participare
Workstation optimizat pentru lucru cu XILINX VIVADO
- Număr anunț
- SCN1078914
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.050,42 RON
- Valoare atribuită
- 126.040 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 06:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1048298
- Termen limită
- 02.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100572
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
126.040 RON
din 126.050,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro