Atribuită
Anunț de participare
Furnizare Computer tomograf cu sistem de arhivare si distribuire imagini medicale
- Număr anunț
- CN1026240
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33115000-9 · Aparate de tomografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.355.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.355.900 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1076244
- Termen limită
- 22.12.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 225-552607
- Documentație de atribuire
- DF1100214
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa1 Caiet de sarcini CT.pdf.p7s
- Caiet de sarcini computer tomograf.pdf.p7s
- FisaDate_DF1100214.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Model Contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Subcontractanți 4
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL CUI RO 29724745
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432
Valoare atribuită
1.355.900 RON
din 1.355.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro