Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 91,8% sub estimat

material stocabil pentru reparația rapidă la rece a suprafețelor de mișcare aeroportuare din mixturi asfaltice și din beton

Număr anunț
CN1030164
Autoritate contractantă
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
Furnizor / câștigător
SYSTEMATIC SRL (CUI 13595512)
Cod CPV
44113700-2 · Materiale de reparatii rutiere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
713.313,72 RON
Valoare atribuită
58.800 RON 91,8% sub estimat
Data publicării
13.04.2021 06:54
Anunț de atribuire
CAN1061984
Termen limită
14.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1110555

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYSTEMATIC SRL CUI RO 13595512
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Z & Z PIRO SRL CUI RO 515252

Valoare atribuită

58.800 RON

din 713.313,72 RON estimat 91,8%

Adjudecat la 8,2% din estimat · economie 654.513,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.