Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,3% sub estimat
Servicii privind elaborarea documentatiei tehnico-economice pentru obiectivul de investitii "Regenerarea urbana a spatiilor verzi, a spatiilor in paragina si degradate din orasul Stei"
- Număr anunț
- CN1030161
- Autoritate contractantă
- ORASUL STEI (CUI 4539114)
- Furnizor / câștigător
- COFIDO SRL (CUI 16282137)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 409.183,67 RON
- Valoare atribuită
- 359.000 RON 12,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1060504
- Termen limită
- 18.05.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 074-187868
- Documentație de atribuire
- DF1110522
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COFIDO SRL CUI 16282137
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RONO AQUA SRL CUI RO 17073600
Valoare atribuită
359.000 RON
din 409.183,67 RON estimat
12,3%
Adjudecat la 87,7% din estimat · economie 50.183,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.