Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE MICROBUZ SCOLAR IN COMUNA IZVORU BERHECIULUI, JUDETUL BACAU
- Număr anunț
- SCN1079067
- Autoritate contractantă
- COMUNA IZVORU BERHECIULUI (CUI 4670224)
- Furnizor / câștigător
- PACIFIC TUR SRL (CUI 15712368)
- Cod CPV
- 34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230.000 RON
- Valoare atribuită
- 230.000 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 16:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1049840
- Termen limită
- 04.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100790
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PACIFIC TUR SRL CUI RO 15712368
Valoare atribuită
230.000 RON
din 230.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro