Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 63,7% sub estimat

„Consumabile (filtre de combustibil, filtre de ulei, filtre de aer și filtre aspirație aer)” – impartita in 15 loturi

Număr anunț
CN1030139
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ROMCARBON SA (CUI 1158050)
Cod CPV
42913400-3 · Filtre de benzina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
653.830 RON
Valoare atribuită
237.260 RON 63,7% sub estimat
Data publicării
15.04.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1059495
Termen limită
19.05.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 074-189806
Documentație de atribuire
DF1110334

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 237.260 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Prefiltru de motorina pentru motorul Diesel MTU 6R 183 TD 13 H … ROMCARBON 4 contracte 210.270 RON
ROMCARBON · contract 43 · 19.07.2021 118.630 RON
ROMCARBON · contract 182 · 19.07.2021 32.300 RON
ROMCARBON · contract 32 · 17.02.2022 14.710 RON
ROMCARBON · contract 255 · 02.09.2022 44.630 RON
7 Filtru de ulei auxiliar pentru motorul Diesel MTU 6R 183 TD 13H… ROMCARBON 26.990 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMCARBON SA CUI RO 1158050
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMCARBON SA CUI RO 1158050
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMCARBON SA CUI RO 1158050

Valoare atribuită

237.260 RON

din 653.830 RON estimat 63,7%

Adjudecat la 36,3% din estimat · economie 416.570 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.