Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare teste rapid coronavirus pentru detectia antigenilor
- Număr anunț
- SCN1078984
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
- Cod CPV
- 38500000-0 · Aparate de control si de testare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.500 RON
- Valoare atribuită
- 53.700 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 08:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1049192
- Termen limită
- 26.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100676
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 19 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANROTEX TRADING SRL CUI RO 32163740
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NOVA GROUP INVESTMENT SRL CUI RO 13986464
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDPLAZA HEALTH S.R.L. CUI RO41024228
Valoare atribuită
53.700 RON
din 46.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro