Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,9% sub estimat
Piese de schimb
- Număr anunț
- SCN1079130
- Autoritate contractantă
- UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 161.476 RON
- Valoare atribuită
- 109.996 RON 31,9% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2020 13:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1047539
- Termen limită
- 02.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100750
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARCOM MASTER AUTO SRL CUI RO 16752778
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COPROT S.R.L. CUI RO 62461
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ADETRANS SRL CUI RO 2213161
Valoare atribuită
109.996 RON
din 161.476 RON estimat
31,9%
Adjudecat la 68,1% din estimat · economie 51.480 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.