Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,5% sub estimat
FURNIZARE TABLETE UZ ȘCOLAR CU ABONAMENT LUNAR LA INTERNET PE O PERIOADA DE MINIM 24 LUNI
- Număr anunț
- SCN1079118
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MOTATEI (CUI 15115580)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 396.799,40 RON
- Valoare atribuită
- 256.051,59 RON 35,5% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2020 11:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1050149
- Termen limită
- 08.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100712
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELSACO SOLUTIONS SRL CUI 14364265
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. CUI RO 11952970
Valoare atribuită
256.051,59 RON
din 396.799,40 RON estimat
35,5%
Adjudecat la 64,5% din estimat · economie 140.747,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.