Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
FURNIZARE LARINGOSCOAPE
- Număr anunț
- SCN1079114
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.060 RON
- Valoare atribuită
- 45.600 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2020 10:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1051460
- Termen limită
- 27.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100713
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUAN VISION SRL CUI RO23801784
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MED TEHNICA SRL CUI RO29837639
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ADION PRODIMPEXTRANS SRL CUI RO 5144309
Valoare atribuită
45.600 RON
din 48.060 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 2.460 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.