Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,6% sub estimat

Vascozimetru Hoppler cu baie termostatata

Număr anunț
CN1030174
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
MAGESA IMPEX SRL (CUI 21579950)
Cod CPV
38432000-2 · Aparate de analiza (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.182 RON
Valoare atribuită
77.800 RON 7,6% sub estimat
Data publicării
13.04.2021 09:26
Anunț de atribuire
CAN1057470
Termen limită
17.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1110524

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAGESA IMPEX SRL CUI RO21579950

Valoare atribuită

77.800 RON

din 84.182 RON estimat 7,6%

Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 6.382 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.