Atribuită Anunț de participare

Atribuirea acordurilor cadru de furnizare reactivi si consumabile pentru determinarea Sars CoV2 pe analizorul Veri-Q Prep/PCR316

Număr anunț
CN1030297
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33695000-8 · Toate celelalte produse neterapeutice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800.000 RON
Valoare atribuită
4.800.000 RON
Data publicării
20.04.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1059199
Termen limită
19.05.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 077-196522
Documentație de atribuire
DF1110909

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

4.800.000 RON

din 4.800.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.