Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,3% sub estimat
Servicii de asigurare clădiri, birouri și echipamente (pentru anul 2021-2022)
- Număr anunț
- SCN1079198
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Cod CPV
- 66515200-5 · Servicii de asigurare a bunurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194.202,11 RON
- Valoare atribuită
- 133.365,95 RON 31,3% sub estimat
- Data publicării
- 23.11.2020 10:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1049746
- Termen limită
- 21.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100849
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
133.365,95 RON
din 194.202,11 RON estimat
31,3%
Adjudecat la 68,7% din estimat · economie 60.836,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.