Atribuită Anunț de participare

Navă de cercetare și pasageri pentru voiaje de zi în cadrul proiectului cu titlul: „Sistem integrat pentru cercetarea și monitorizarea complexă a mediului în aria fluviului Dunărea, REXDAN”, cod SMIS 127065

Număr anunț
CN1030254
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
SHIPYARD ATG GIURGIU SRL (CUI 14625034)
Cod CPV
34500000-2 · Nave si ambarcatiuni (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.049.230 RON
Valoare atribuită
30.536.371,25 RON
Data publicării
19.04.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1059706
Termen limită
24.05.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 076-193747
Documentație de atribuire
DF1110910

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

30.536.371,25 RON

din 27.049.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.