Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 46,4% sub estimat

Verificare şi întreţinere instalație de limitare și stingere a incendiilor cu sprinklere a magaziei de grupaj CFS din terminal de containere

Număr anunț
SCN1079179
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Furnizor / câștigător
DIRINGER & SCHEIDEL ROMANIA S.R.L. (CUI 15100210)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.000 RON
Valoare atribuită
24.124 RON 46,4% sub estimat
Data publicării
23.11.2020 09:23
Anunț de atribuire
SCNA1049992
Termen limită
07.12.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1100948

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

24.124 RON

din 45.000 RON estimat 46,4%

Adjudecat la 53,6% din estimat · economie 20.876 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.