Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

27/ 2021 ”Lucrari de intretinere si reparatii in amenajarile de imbunatatiri funciare din cadrul Filialelor Teritoriale ale Agentiei Nationale de Imbunatatiri Funciare ’’-"Lucrari de intretinere si reparatii la infrastructura de irigatii (canale, constructii hidrotehnice si statii de pompare ) din cadrul Amenajarilor de irigaratii : I Ialomita Calmatui, II Ianca Surdila Greci, III Calmatui Gropeni Chiscani, IV BH Calmatui, V Gradistea Faurei Jirlau , judetul Braila , din cadrul Filialei Teritoriale de IF Braila -UA Braila Sud’’

Număr anunț
CN1030245
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
Furnizor / câștigător
CREST POL SERV SRL (CUI 7861318)
Cod CPV
45231111-6 · Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388.500 RON
Valoare atribuită
383.316,45 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
14.04.2021 11:33
Anunț de atribuire
CAN1059605
Termen limită
19.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1110659

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CREST POL SERV SRL CUI RO 7861318
Terți susținători 1
AMC ELECTRIC S.R.L. CUI RO 4589163

Valoare atribuită

383.316,45 RON

din 388.500 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 5.183,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.