Atribuită Anunț de participare

Cartușe și tonere pentru imprimante, copiatoare, multifuncționale și faxuri

Număr anunț
CN1030343
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
870.730,68 RON
Valoare atribuită
1.132.030,43 RON
Data publicării
20.04.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1062604
Termen limită
25.05.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 078-198976
Documentație de atribuire
DF1111148

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 870.730,68 RON Adjudecat: 1.132.030,43 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cartușe și tonere pentru imprimante, copiatoare și multifuncțio… 23.131,62 RON Mida Soft Business 3 contracte 30.989 RON
Mida Soft Business · contract AP 4362 · 11.09.2021 6.197,80 RON
Mida Soft Business · contract AP 1071 · 14.03.2022 6.197,80 RON
Mida Soft Business · contract AP 4193 · 10.09.2021 18.593,40 RON
2 Cartușe și tonere pentru imprimante, copiatoare și multifuncțio… 48.960,24 RON Mida Soft Business 3 contracte 84.319,48 RON
Mida Soft Business · contract AP 4364 · 11.09.2021 36.136,92 RON
Mida Soft Business · contract AP 1072 · 14.03.2022 12.045,64 RON
Mida Soft Business · contract AP 4194 · 10.09.2021 36.136,92 RON
3 Cartușe și tonere pentru imprimante, copiatoare și multifuncțio… 6.093,54 RON Mida Soft Business 3 contracte 7.046,55 RON
Mida Soft Business · contract AP 4366 · 11.09.2021 1.409,31 RON
Mida Soft Business · contract AP 4195 · 10.09.2021 4.227,93 RON
Mida Soft Business · contract AP 1073 · 14.03.2022 1.409,31 RON
4 Cartușe și tonere pentru imprimante, copiatoare și multifuncțio… 511.224,99 RON Mida Soft Business 3 contracte 647.308,50 RON
Mida Soft Business · contract AP 4196 · 10.09.2021 388.385,10 RON
Mida Soft Business · contract AP 1074 · 14.03.2022 129.461,70 RON
Mida Soft Business · contract AP 4368 · 11.09.2021 129.461,70 RON
5 Cartușe și tonere pentru imprimante, copiatoare și multifuncțio… 273.607,14 RON Mida Soft Business 3 contracte 352.171,65 RON
Mida Soft Business · contract AP 4197 · 10.09.2021 211.302,99 RON
Mida Soft Business · contract AP 4370 · 11.09.2021 70.434,33 RON
Mida Soft Business · contract AP 1075 · 14.03.2022 70.434,33 RON
6 Cartușe și tonere pentru imprimante, copiatoare și multifuncțio… 7.713,15 RON Mida Soft Business 3 contracte 10.195,25 RON
Mida Soft Business · contract AP 4198 · 10.09.2021 6.117,15 RON
Mida Soft Business · contract AP 4372 · 11.09.2021 2.039,05 RON
Mida Soft Business · contract AP 1076 · 14.03.2022 2.039,05 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038

Valoare atribuită

1.132.030,43 RON

din 870.730,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.