Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,7% sub estimat

FURNIZAREA DE COMBUSTIBILI AUTO PE BAZĂ DE CARDURI DE CREDIT ȘI BONURI VALORICE PENTRU CARBURANȚI AUTO

Număr anunț
SCN1079258
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172.252,61 RON
Valoare atribuită
152.024,38 RON 11,7% sub estimat
Data publicării
24.11.2020 09:45
Anunț de atribuire
SCNA1048101
Termen limită
04.12.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1101040

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 172.252,61 RON Adjudecat: 152.024,38 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizarea de combustibili auto pe bază de carduri de credit pe… 132.300 RON S.C. OMV PETROM MARKETING S.R.L. 152.024,38 RON
2 Furnizarea de combustibili auto pe bază de bonuri valorice pent… 8.440 RON
3 Furnizarea de combustibili auto pe bază de bonuri valorice pent… 31.512,61 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

152.024,38 RON

din 172.252,61 RON estimat 11,7%

Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 20.228,23 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.