Atribuită
Anunț de participare
Echipamente medicale 2
- Număr anunț
- CN1030435
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312.000 RON
- Valoare atribuită
- 393.273 RON
- Data publicării
- 21.04.2021 08:33
- Anunț de atribuire
- CAN1060185
- Termen limită
- 26.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1111174
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Valoare atribuită
393.273 RON
din 312.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro