Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
49/2020 - ”Lucrari de intretinere si reparatii in amenajarile de imbunatatiri funciare din cadrul Filialelor Teritoriale ale Agentiei Nationale de Imbunatatiri Funciare " Lucrari de intretinere si reparatii la infrastructura de IF din amenajarea de irigatii Insula Mare a Brailei aflata in administrarea Filialei Teritoriale de IF Braila;
- Număr anunț
- CN1026611
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
- Furnizor / câștigător
- CREST POL SERV SRL (CUI 7861318)
- Cod CPV
- 45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 990.801,75 RON
- Valoare atribuită
- 986.673,56 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 26.11.2020 15:22
- Anunț de atribuire
- CAN1053666
- Termen limită
- 06.01.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1101211
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CREST POL SERV SRL CUI RO 7861318
Valoare atribuită
986.673,56 RON
din 990.801,75 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 4.128,19 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.