Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,0% sub estimat

MANOMETRE

Număr anunț
CN1030532
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
MDS ELECTRIC SRL (CUI 15388033)
Cod CPV
38425100-1 · Manometre (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON 40,0% sub estimat
Data publicării
23.04.2021 08:56
Anunț de atribuire
CAN1061381
Termen limită
02.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1111502

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MDS ELECTRIC SRL CUI RO 15388033
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FLAND GRUPPE S.R.L. CUI RO 12467779

Valoare atribuită

6.000 RON

din 10.000 RON estimat 40,0%

Adjudecat la 60,0% din estimat · economie 4.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.