Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,1% sub estimat

Achizitie echipamente hardware TIC pentru utilizarea Platformei Big Data

Număr anunț
CN1030604
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.160.128,14 RON
Valoare atribuită
2.114.240,51 RON 33,1% sub estimat
Data publicării
29.04.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1065966
Termen limită
07.06.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 084-214327
Documentație de atribuire
DF1111717

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 3.160.128,14 RON Adjudecat: 2.114.240,51 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Staţii de lucru (sistem de operare Windows) și Staţii de lucru … 2.643.750 RON S.C. DATAPHONEDIVISION S.R.L. 1.757.115,66 RON ↓33,5%
2 Staţii de lucru mobile (sistem de operare Windows), Stații de l… 516.378,14 RON Mida Soft Business 357.124,85 RON ↓30,8%

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.114.240,51 RON

din 3.160.128,14 RON estimat 33,1%

Adjudecat la 66,9% din estimat · economie 1.045.887,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.