Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,5% sub estimat
Acord cadru de furnizare anestezice dentare
- Număr anunț
- CN1030552
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 385.020 RON
- Valoare atribuită
- 286.902 RON 25,5% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2021 14:43
- Anunț de atribuire
- CAN1059071
- Termen limită
- 25.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1111549
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Adjudecat: 286.902 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Clorhidrat de articaină şi epinefrina 1.7 ml soluţie injectabil… | — | — | |
| 2 | Clorhidrat de articaină 72 mg şi tartrat de adrenalina 1.8 ml … | — | — | |
| 3 | Clorhidrat de mepivacaina 30 mg/ml 1.7 ml soluţie injectabilă … | — | DENTSTORE | 286.902 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DENTSTORE SRL CUI RO29777715
Valoare atribuită
286.902 RON
din 385.020 RON estimat
25,5%
Adjudecat la 74,5% din estimat · economie 98.118 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.