Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Achizitia de materiale consumabile pentru proiectul cu titlul "Inovarea locomotivei electrice LEMA în scopul creșterii eficienței energetice" (cod SMIS 121863), Nr. contract de finanțare: 266/22.06.2020

Număr anunț
CN1026513
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.757,98 RON
Valoare atribuită
5.750 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
27.11.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1050086
Termen limită
11.01.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 232-569961
Documentație de atribuire
DF1100978

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOFTROM GRUP SRL CUI RO 16065251

Valoare atribuită

5.750 RON

din 5.757,98 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 7,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.