Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

EXTINDERE SISTEM INFORMATIC INTEGRAT PENTRU IMPLEMENTAREA PROIECTULUI „ CONTINUAREA SIMPLIFICĂRII PROCEDURILOR ADMINISTRATIVE ȘI REDUCEREA BIROCRAȚIEI PENTRU CETĂȚENI PRIN DIGITALIZAREA SERVICIILOR PUBLICE”, COD SMIS 136346

Număr anunț
CN1026655
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
Furnizor / câștigător
GREENSOFT SRL (CUI 14914784)
Cod CPV
72212517-6 · Servicii de dezvoltare de software IT (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.129.054 RON
Valoare atribuită
2.111.300 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
01.12.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1050799
Termen limită
11.01.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 236-581634
Documentație de atribuire
DF1101516

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GREENSOFT SRL CUI RO 14914784
Terți susținători 1
Subcontractanți 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GREENSOFT SRL CUI RO 14914784
Terți susținători 1
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.111.300 RON

din 2.129.054 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 17.754 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.