Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Sistem audio-video de inregistrare si redare și accesorii
- Număr anunț
- SCN1079622
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL RADU STANCA - SIBIU (CUI 4556190)
- Furnizor / câștigător
- BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 15972430)
- Cod CPV
- 32330000-5 · Aparate audio si video de inregistrare si redare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.000 RON
- Valoare atribuită
- 287.813 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.12.2020 20:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1048917
- Termen limită
- 14.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1101682
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L. CUI RO 15972430
Valoare atribuită
287.813 RON
din 300.000 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 12.187 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.