Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,6% sub estimat

ACHIZIȚIONAREA UNUI SISTEM AVANSAT PENTRU NEUTRALIZAREA DEȘEURILOR MEDICALE ÎN CADRUL PROIECTULUI CONSOLIDAREA CAPACITĂȚII DE GESTIONARE A CRIZEI SANITARE COVID 19 DE CĂTRE SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU

Număr anunț
CN1030668
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
MEDIST S.R.L. (CUI 6705884)
Cod CPV
33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
605.437,50 RON
Valoare atribuită
438.072,35 RON 27,6% sub estimat
Data publicării
07.05.2021 01:38
Anunț de atribuire
CAN1068183
Termen limită
07.06.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 089-228120
Documentație de atribuire
DF1111860

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST S.R.L. CUI RO 6705884
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

438.072,35 RON

din 605.437,50 RON estimat 27,6%

Adjudecat la 72,4% din estimat · economie 167.365,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.