Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,9% sub estimat
Achiziție buldoexcavator si accesorii, Comuna Nicolae Bălcescu, Județul Bacău
- Număr anunț
- SCN1079580
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500.000 RON
- Valoare atribuită
- 435.610 RON 12,9% sub estimat
- Data publicării
- 02.12.2020 08:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1049284
- Termen limită
- 15.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1101549
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Caiet de sarcini Buldoexcavator v2.pdf.p7s
- 4. Model Contract Buldoexcavator v2.pdf.p7s
- 5.1. Model propunere tehnica Buldoexcavator.docx.p7s
- 5.2. Anexa A la propunerea tehnica Buldoexcavator.docx.p7s
- 5.3. Model propunere financiara Buldoexcavator.docx.p7s
- 5. Sectiunea formulare Buldoexcavator.doc.p7s
- FisaDate_DF1101549.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Valoare atribuită
435.610 RON
din 500.000 RON estimat
12,9%
Adjudecat la 87,1% din estimat · economie 64.390 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.