Atribuită Anunț de participare

FURNIZARE DE ANVELOPE DE VARĂ, IARNĂ - S.A.I.F.I. – 2020

Număr anunț
SCN1079575
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
ROMSYSTEMS S.R.L. (CUI 15304296)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.000 RON
Valoare atribuită
111.629,12 RON
Data publicării
02.12.2020 08:00
Anunț de atribuire
SCNA1049210
Termen limită
14.12.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1101473

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS S.R.L. CUI RO 15304296
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ADETRANS SRL CUI RO 2213161

Valoare atribuită

111.629,12 RON

din 75.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.