Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 39,5% sub estimat

Acord cadru furnizare oxigen medicinal lichefiat

Număr anunț
CN1026662
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.786.400 RON
Valoare atribuită
1.684.824,10 RON 39,5% sub estimat
Data publicării
02.12.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1048567
Termen limită
14.12.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 237-582740
Documentație de atribuire
DF1101504

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.684.824,10 RON

din 2.786.400 RON estimat 39,5%

Adjudecat la 60,5% din estimat · economie 1.101.575,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.