Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
SERVICII DE MENTENANTA SI VERIFICARI TEHNICE PERIODICE PENTRU STATIILE DE USCARE GAZE NATURALE CU TRIETILENGLICOL TIP ARMAX
- Număr anunț
- CN1030685
- Autoritate contractantă
- SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI RO34915261)
- Furnizor / câștigător
- LAS PROM SRL (CUI 17057184)
- Cod CPV
- 50531200-8 · Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.104.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.073.505 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1066122
- Termen limită
- 08.06.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 089-231527
- Documentație de atribuire
- DF1112104
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARICNI 28.04.2021 SCAN.pdf.p7s
- FisaDate_DF1112104.pdf
- MODEL CONTRACT.docx.p7s
- MODELE FORMULARE.doc.p7s
- Propunere Financiara_Servicii Mentenanta Armax.xlsx.p7s
- Propunere Tehnica_Servicii Mentenanta Armax.xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAS PROM SRL CUI RO 17057184
Subcontractanți 1
EN-RG-ETIC S.R.L. CUI RO 25708569
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FEROTERRA SRL CUI 37103889
Subcontractanți 3
ELECTROCONSTRUCT SILDAC SRL CUI RO 13165809
INSTAROM SRL CUI RO 14811584
INSTASERVICE CUI RO 1217599
Terți + subcontractanți 1
CIS GAZ SA CUI RO 1210493
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INSPET SA CUI RO 1357410
Subcontractanți 1
J. CHRISTOF E&P SERVICES SRL CUI RO21013747
Valoare atribuită
2.073.505 RON
din 2.104.000 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 30.495 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.