Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,7% sub estimat
,,Servicii de consultanta in vederea elaborarii Studiului de Fezabilitate si a Proiectului Tehnic pentru obiectivul de investitii "CRESTEREA MOBILITATII URBANE PRIN REALIZAREA UNUI HUB DE TRANSPORT SI AUTOBAZA" in Municipiul Buzau''
- Număr anunț
- CN1030678
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
- Furnizor / câștigător
- URBAN SCOPE SRL (CUI 35752863)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.277.683,49 RON
- Valoare atribuită
- 3.950.000 RON 7,7% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1066325
- Termen limită
- 09.06.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 089-229813
- Documentație de atribuire
- DF1111908
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
URBAN SCOPE SRL CUI 35752863
Terți susținători 1
FRAICOM SRL CUI RO 4903117
Subcontractanți 3
AMD TOPOGRAFIE SRL CUI RO 22265351
IMEP SYSTEMS SRL CUI 29533818
RADU LUCA VISION SRL CUI 37477239
Valoare atribuită
3.950.000 RON
din 4.277.683,49 RON estimat
7,7%
Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 327.683,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.