Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare materiale dezinfectante și de protecție (COVID 19) pentru personalul Direcției Poliției Locale Timișoara -gel dezinfectant pentru maini
- Număr anunț
- SCN1079635
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA A POLITIEI LOCALE TIMISOARA (CUI 27872311)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.400 RON
- Valoare atribuită
- 18.377,25 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2020 08:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1048457
- Termen limită
- 11.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1101579
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIDE GRUP SRL CUI RO 15216895
Valoare atribuită
18.377,25 RON
din 18.400 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 22,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.