Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat
Lapte praf
- Număr anunț
- SCN1079627
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.576 RON
- Valoare atribuită
- 12.382,72 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2020 08:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1049183
- Termen limită
- 11.01.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1101638
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
12.382,72 RON
din 12.576 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 193,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.