Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat

Sigiliu de Unica Intrebuintare

Număr anunț
SCN1079768
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
Furnizor / câștigător
ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
Cod CPV
35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.000 RON
Valoare atribuită
115.200 RON 4,0% sub estimat
Data publicării
04.12.2020 16:09
Anunț de atribuire
SCNA1050351
Termen limită
16.12.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1101840

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALDO SECURITY SRL CUI 11547578

Valoare atribuită

115.200 RON

din 120.000 RON estimat 4,0%

Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 4.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.