Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Extindere portal electronic de servicii a C.J.Dolj cu servicii partajate de urbanism şi amenajarea teritoriului şi de instruire a personalului la sediul C.J.Dolj in cadrul proiectului „Dezvoltare strategică și eficiență administrativă - Județul Dolj", cod MySMIS 135061
- Număr anunț
- SCN1079751
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 72541000-9 · Servicii de extensie informatica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453.650 RON
- Valoare atribuită
- 448.980 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2020 13:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1051147
- Termen limită
- 21.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1101767
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Valoare atribuită
448.980 RON
din 453.650 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 4.670 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.