Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 75,4% sub estimat
Servicii de elaborare a documentației de avizare a lucrărilor de intervenții și a documentațiilor tehnice necesare în vederea obținerii avizelor/acordurilor/ autorizațiilor (inclusiv studii de teren și studiu de trafic) pentru ”Modernizarea drumului județean DJ 193 Satu Mare – Borlești – Limita de județ Maramureș, km 1+300 – 41+300”, în cadrul proiectului ”Sprijin la nivelul regiunii de dezvoltare Nord-Vest pentru pregătirea de proiecte finanțate din perioada de programare 2021-2027 pe domeniile mobilitate urbană (reședințe de județ), regenerare urbană (reședințe de județ) și infrastructură rutieră de interes județean, inclusiv variante ocolitoare și/sau drumuri de legătură (3D) ”.
- Număr anunț
- CN1030754
- Autoritate contractantă
- JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
- Furnizor / câștigător
- SVA ASISTEH SRL (CUI 21791226)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176.470,59 RON
- Valoare atribuită
- 289.000 RON 75,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2021 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1070937
- Termen limită
- 08.06.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 089-229822
- Documentație de atribuire
- DF1112030
Documente
Documentația de atribuire
- Avizat OCPI DJ 193 Culciu.rar.p7s
- Avizat OCPI DJ 193 Paulesti.rar.p7s
- Avizat OCPI DJ 193 Pomi.rar.p7s
- Avizat OCPI DJ 193 Valea Vinului.rar.p7s
- Certificat de urbanism DJ 193.pdf.p7s
- FisaDate_DF1112030.pdf
- Piese scrise DJ 193.rar.p7s
- Plan de situatie DJ 193.rar.p7s
- Profile tranversale DJ 193.rar.p7s
- Profil Longitudinal DJ 193.rar.p7s
- Sectiunea II - Caiet de sarcini.doc.p7s
- Sectiunea III - Formulare.doc.p7s
- Sectiunea IV - Contract de servicii.docx.p7s
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SVA ASISTEH SRL CUI RO21791226
Terți susținători 1
DILUCA PROJECT SRL CUI RO35288586
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Subcontractanți 3
AQUAPROIECT SRL CUI RO 11806826
ROAD DESIGN ASP SRL CUI 28436140
VIDELI SRL CUI RO 3357165
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Subcontractanți 7
EDS ELECTRIC SRL CUI RO18774284
ELCRIROM CONCEPT S.R.L. CUI 43160021
M & S ECOPROIECT SRL CUI RO22124425
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE CUI 3897238
ONISTUA - COM SRL CUI RO 7234092
PROFER CF S.R.L. CUI RO23724401
SPĂTAR GEOMATICS SRL CUI 35088391
Terți + subcontractanți 1
SEARCH CORPORATION SRL CUI RO 1597994
Valoare atribuită
289.000 RON
din 1.176.470,59 RON estimat
75,4%
Adjudecat la 24,6% din estimat · economie 887.470,59 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.