Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,8% sub estimat
Servicii pentru protectia padurilor-DSSV
- Număr anunț
- CN1030764
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- FORIL SRL (CUI 18092023)
- Cod CPV
- 77200000-2 · Servicii pentru silvicultura (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.564.755 RON
- Valoare atribuită
- 1.067.114,46 RON 31,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2021 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1060026
- Termen limită
- 07.06.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 089-230011
- Documentație de atribuire
- DF1112226
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 1.564.755 RON Adjudecat: 1.067.114,46 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | OS.CRUCEA | 196.488 RON | SC FORIL SRL | 179.988,78 RON ↓8,4% |
| 2 | OS.VATRA DORNEI | 224.097 RON | SC FORIL SRL | 188.034,22 RON ↓16,1% |
| 3 | OS.IACOBENI-districtul I+III+ ff.adm | 520.759 RON | NIKRAMUS | 331.010 RON ↓36,4% |
| 4 | OS.IACOBENI-districtul II | 623.411 RON | SC FORIL SRL | 368.081,46 RON ↓41,0% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FORIL SRL CUI 18092023
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NIKRAMUS S.R.L. CUI RO42540952
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FOREST ELAVIV SRL CUI 17207761
Valoare atribuită
1.067.114,46 RON
din 1.564.755 RON estimat
31,8%
Adjudecat la 68,2% din estimat · economie 497.640,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.