Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 63,0% sub estimat

Furnizare de Routere wireless, pentru unitățile de învățământ de stat de pe raza Sectorului 3

Număr anunț
SCN1079782
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
794.201,20 RON
Valoare atribuită
294.250 RON 63,0% sub estimat
Data publicării
07.12.2020 08:46
Anunț de atribuire
SCNA1050596
Termen limită
18.12.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1101713

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIDNET TELECOM SRL CUI RO 24922229
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

294.250 RON

din 794.201,20 RON estimat 63,0%

Adjudecat la 37,0% din estimat · economie 499.951,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.