Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 84,7% sub estimat
ACORD CADRU DE FURNIZARE LEGUME
- Număr anunț
- CN1026791
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HUNEDOARA (CUI 9819433)
- Furnizor / câștigător
- EUROGRUP BOGDAN SRL (CUI 24660152)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311.787,88 RON
- Valoare atribuită
- 47.699,21 RON 84,7% sub estimat
- Data publicării
- 08.12.2020 07:52
- Anunț de atribuire
- CAN1050793
- Termen limită
- 18.01.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1101968
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROGRUP BOGDAN SRL CUI RO24660152
Valoare atribuită
47.699,21 RON
din 311.787,88 RON estimat
84,7%
Adjudecat la 15,3% din estimat · economie 264.088,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.