Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,3% sub estimat
ACORDURI CADRU - Furnizare tablete de uz scolar cu conexiune la internet si echipamente/dispozitive pentru activitatea didactica online in Municipiul Arad - 2 loturi
- Număr anunț
- CN1026727
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.497.773,10 RON
- Valoare atribuită
- 16.317.800 RON 51,3% sub estimat
- Data publicării
- 08.12.2020 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1056098
- Termen limită
- 12.01.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 240-592763
- Documentație de atribuire
- DF1101768
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 16.317.800 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare tablete de uz scolar cu conexiune la internet - Lot 1 | — | VODAFONE ROMANIA | 12.088.600 RON |
| 2 | Echipamente/dispozitive pentru activitatea didactica online - L… | — | UNION CO | 4.229.200 RON |
Participanți · 14 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
16.317.800 RON
din 33.497.773,10 RON estimat
51,3%
Adjudecat la 48,7% din estimat · economie 17.179.973,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.