Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Reabilitarea si extinderea retelelor de apa si apa uzata din localitatea Siret cod SV-CL-15-
- Număr anunț
- CN1030902
- Autoritate contractantă
- ACET S.A. Suceava (CUI RO713519)
- Furnizor / câștigător
- EUSKADI SRL (CUI 17021083)
- Cod CPV
- 45231100-6 · Lucrari generale de constructii de conducte (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.339.564 RON
- Valoare atribuită
- 35.972.249,04 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.05.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1073512
- Termen limită
- 06.07.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 093-245018
- Documentație de atribuire
- DF1112344
Documente
Documentația de atribuire
- 0.3 Sectiunea 2 - Formulare SV-CL-15.doc.p7s
- 1.1.a ANEXA LA ACORD CONTRAC MAT SI ECHIP clauza 50.2.docx.p7s
- 1.1 ACORD CONTRACTUAL SV-CL-15.doc.p7s
- 1.2 Conditii specifice SV-CL-15.docx.p7s
- 1.3 Conditii generale.docx.p7s
- 1.4 Formular Garantie restituire avans SV- CL-15.docx.p7s
- 1.5 Formular Garantie Sume Retinute SV-CL-15.doc.p7s
- CAP 2 CAIET DE SARCINI.7z.001.p7s
- CAP 2 CAIET DE SARCINI.7z.002.p7s
- CAP 2 CAIET DE SARCINI.7z.003.p7s
- CAP 2 CAIET DE SARCINI.7z.004.p7s
- CL15-Cerere ex-ante al ANAP.pdf.p7s
- FisaDate_DF1112344.pdf
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUSKADI SRL CUI RO 17021083
Subcontractanți 1
EUSKALTEL SRL CUI RO25493052
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ITALSCAVI BUCOVINA S.R.L. CUI 36496925
Asociați 1
EDAS-EXIM SRL CUI RO 6707346
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
EXCELSIOR FLUSS GROUP SRL CUI RO32419954
Asociați 1
ANDEMI CONSTRUCT SRL CUI 16240140
Valoare atribuită
35.972.249,04 RON
din 36.339.564 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 367.314,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.